HAKKIMIZDA


Ticaret ve pazarlama sektöründe edindiğimiz tecrübeyi daha uygun maliyetli ve daha kaliteli malzemeyi size sunmak için kullanıyoruz. Başta Türkiye olmak üzere dünyanın bir çok noktasındaki ürünü ayağınıza getiriyoruz.

Geniş ürün yelpazemiz ve tedarik ağımız ile sizlere sunduğumuz tüm ürünlere web sitemiz üzerinden ulaşabiliyorsunuz. Siz güvenli e-ticaretin tadını çıkarırken biz de sektörde edindiğimiz bilgi ve tecrübe ile ürünlerinizin adresinize sorunsuz ve hızlı bir şekilde gelmesini sağlıyoruz.

Pazarlama sektöründe yıllara dayanan tecrübemiz ile ihtiyacınız olan bir çok yeni ürünü de web sitemize ekliyor, her zaman güncel bir pazar olma yolunda adımlarımızı atıyoruz. Sipariş sürecinden, iade ve iptal sürecine kadar olan tüm dönemlerde memnuniyetiniz için çalışıyoruz.

Tedarik, satış, kargolama ve teslimat, satış sonrası destek gibi tüm alanlarda işinde uzman bir kadro ile çalışıyoruz. Tüm ihtiyaçlarınıza hızlı ve kesintisiz destek sağlamak için uğraşıyoruz. “Superpool Havuz Ürünleri ve Ekipmanları” markamız ile size sunduğumuz ürün gamımızda ise ;

– Havuz Kimyasalları,
– Polyester Havuzlar,
– Havuz Ekipmanları,
– Havuz Filtreleri,
– Havuz Pompaları,
– Havuz Aydınlatma Ürünleri,

başta olmak üzere bir çok alanda ürünler bulunuyor. Sizleri de indirimli ve güvenli alışveriş için sanal mağazamızdan alışveriş yapmaya davet ediyoruz.